A képhez tartozó alt jellemző üres; 1-oldal.jpg a fájlnév
A képhez tartozó alt jellemző üres; 55557169_2276773205708970_2519599580165701632_n-1.jpg a fájlnév

 VÁLASZTHATÓ TURNUSOK

    6. Turnus07.20-07.24-ig
    7. Turnus07.27-07.31-ig
  3. Turnus06.29-07.03-ig  8. Turnus08.03-08.07-ig
  4. Turnus07.06-07.10-ig  9. Turnus08.10-08.14-ig
  5. Turnus07.13-07.17-ig10. Turnus08.17-08.21-ig

* Megfelelő létszámú jelentkező esetén indítunk   11. Turnus    08.24-08.28-ig

Sport- és Élménytáborunk rövid ismertetése

A tábor hétfőtől-péntekig reggel 8:00-16:00 óráig tart. 

Gyülekező 7:30-8:00 óra között az uszoda előtt a padoknál, rossz idő esetén az uszoda előcsarnokában.

Távozás 15:30-16:00 óra között, ügyeletet 16:30-ig tudunk biztosítani, extrém esetekben a táborvezetővel egyeztetve max 17:00 óráig.

A turnusok 5 naposak, de lehetőség van 4 napos arányosított tábor igénybe vételére is (későbbi kezdés/korábbi befejezés).

Táborunk díja 30.500,-Ft/hét mely az alábbiakat tartalmazza:  

 • napi 3 étkezés (tízórai, kétfogásos ebéd, uzsonna)
 • napi 2 úszás (2 x 45 perc + játékidő) kivétel a “strandos” napon és az “extra program” napon. Ennek értéke egy 8 alkalmas úszó bérlettel egyenértékű – azaz 14.900,-Ft,
 • kreatív és készségfejlesztő foglalkozások,
 • sportvetélkedők,
 • foci, strand és csúszdapark,
 • turnusonként változó “Extra gyerekprogramok belépőjének dija, 
 • különjáratú autóbusszal történő háztól-házig szállítás a külsős helyszínekre.

Bővebben: 

A forró hónapokban és rossz idő esetén is igyekszünk olyan programokat szervezni, ami nem csak szellemi, de testi feltöltődéssel is szolgál a szünidőt töltő gyermekeknek. Táborunkban az úszás, az ügyességi játékok és a kreatív foglalkozások arányosan teszik ki a programot, így a szülők biztosak lehetnek abban, hogy gyermekük biztonságban és olyan környezetben tölti az idejét, ami csak a javára válik.  

Programok, amiket minden tábor tartalmaz: a napot úszással kezdjük,  tízórai,  közös játék, kétfogásos meleg ebéd, kicsiknek alvás, nagyoknak játék, délutáni úszás, uzsonna.  

Az úszás és az étkezések közötti időben szervezett játékprogramokat biztosítunk a gyerekeknek az uszoda-strand területén, illetve külső helyszíneken. Az irányitott foglalkozások közül a gyermekek nemüknek, életkoruknak, érdeklődési körüknek megfelelően választhatnak. 

Amit biztosítunk

 • előzetes tudásszint felmérés a differenciált szintű oktatáshoz (abszolút kezdőtől a haladóig),
 • bevált, hatékony módszerek,
 • gyors tanulási folyamat,
 • személyes készségek fejlesztése,
 • képzett, gyermekközpontú oktatók,
 • családis hangulatú foglalkozások.
Leírás: http://aligatoruszoiskola.hu/files/articles/597/big/5-gyerekprogram-hetvegere.jpg

BEIRATKOZÁS/BEFIZETÉS: minden tábor kezdete előtti héten hétfőtől-péntekig 16:00-18:15-óra között az uszodában szolgálatot teljesítő pultos munkatársainknál. 

PÓTBEFIZETÉS: az elfoglalt Szülők, illetve a később becsatlakozók esetében lehetőség van rá, hogy a turnus kezdő napján hétfőn, illetve 4 napos bérletváltás esetén kedden reggel 7:30-8:00 óra között un. Pótbefizetés keretében csatlakozzon gyermekük a táborozókhoz.

Fontos: a jelentkezéssel egyidőben minden szülőnek egy un. NYILATKOZATOT kell kitölteni. Ezen nyilatkozatban a gyermek törvényes képviselője a táborozást megelőző négy napon belül  igazolja Úszóiskolánk felé, hogy a táborozásban résztvevő gyermek megfelelő egészségi állapotú, fertőző betegségben nem szenved a táborozás megkezdése előtt. A kitöltött nyilatkozatot a táborozás kezdő napján kell átadni a tábort szervezőnek vagy a táborvezetőnek (Hivatkozva: 19/2012 (III.28.) NEFMI rendeletének 1-4.§-a.) 

A hivatkozott adatlap az alábbi linkre kattintva pdf formátumban letölthető http://aligatoruszoiskola.hu/files/articles/597/2020_adatlap_pdf__2_.pdf

ÉRKEZÉS/TÁVOZÁS: a tábor első napjának reggelén gyülekezés az uszoda előcsarnokában 7.30-8.30 óra között. Kérjük a tisztelt Szülőket, hogy szíveskedjenek pontosan érkezni, valamint hozzák magukkal gyermekük TAJ kártyáját! Távozás 16.00-16.30 óra között, korábbi elvitel esetén szándékukat kérjük előre, lehetőleg a reggeli érkezés során szíveskedjenek a táborvezetőnek jelezni. 

FELSZERELÉS: 

 • az uszodában úszósapka viselése kötelező
 • higiéniai okokból a papucs használata  javasolt
 • kérjük, hogy amennyiben megoldható legyenek szívesek gyermekük számára két úszódresszt/úszónadrágot, illetve két kisebb törölközőt csomagolni, mivel nincs lehetőség a felszerelés napközbeni szárítására.
 • A gyermek számára kérjük biztosítsanak az aktuális időjárásnak megfelelő öltözetet (kalap, baseball sapka, naptej, ovisoknak alvós állat), illetve kérjük feltétlenül biztosítsanak egy kulacsot, vagy egy kisebb üdítőitalos palackot, amelyből gyermekük napközben vizet fogyaszthat.
 • A napközbeni uszodán kívüli tábori programok miatt az eddig felsoroltakon kívül zárt sportcipőt feltétlenül hozzon magával gyermekük a tábor teljes ideje alatt!

Az extra programra történő autóbuszos szállítás során kérjük a védőmaszk biztosítását a gyermekek részére.

A tábor területére behozott értéktárgyakért (elektronikus eszközök, mobiltelefon, játékok, stb.) sem az Úszóiskola, sem az Uszoda munkatársai nem vállalnak felelősséget!

PÓTLÁS: a megváltott bérletek árát visszafizetni sajnos nem áll módunkban! Amennyiben a gyermek betegség miatt nem tud részt venni a táborban, Házirendünk értelmében – orvosi igazolás ellenében egyszeri alkalommal lehetőség van arra, hogy  az elmulasztott alkalmat a nyár folyamán egy másik időpontban járja le.

Az őszi-téli úszásoktatási turnusokra a nyári bérletek nem válthatóak be. Kérjük szíves megértésüket.